Free call Turkey

Bu Türkiyedeki herkese özel ücretsiz bir davetiye 6 Ekimde bana katılmanız için – Benim size hediyem.

Türkiye ve dünya da neyi değiştirebileceğimizi görmek için zaman ayırmaya gönüllü olan herkesle bir telekonferans yapmak istiyorum!

Telekonferansa videolu davet için BURAYA GİDİN. (LÜTFEN Türkçe için alt yazıyı ‘sub title’ tıklamayı unutmayın.)

 Bir çoğunuzun bildiği gibi, bu sonbaharda muhteşem ülkenize Kendin Ol Dünyayı değiştir sınıfını fasilite etmek için geliyordum ve ne yazık ki bu sınıfı iki kez iptal etmek zorunda kaldık.

Burada doğru olan ne görmediğimiz? Bunu birlikte keşfedebiliriz, telekonferansa katılın ve şimdi neyin mümkün olduğuna bakalım.


Ne Zaman: http://timeanddate.com/s/32st

TELEKONFERANSIN BİLGİSİ:

Telefon Numarası: +1 (425) 440-5100

Yedek Numara: +1 (805) 367-3009

Yerel numaralar: http://InstantTeleseminar.com/Local/

Telefon Pin Kodu: 056925#

Şifre: 3727

Çevrim içi katılmak için: 

http://iTeleseminar.com/8989126

Birlikte daha büyük hangi geleceği yaratabiliriz?

Sizlerin telekonferansta olmasını dört gözle bekliyorum.

Sevgilerimle

Dr Dain Heer


 

NOT: Istanbul daki Kendin Ol sınıfına katılın?

Sadece Türkiye için, varlığın macerasına hepinizin katılabileceği bir olasılık yaratmak için, özel bir davetiye yarattık!

18-21 Kasım tarihlerinde Avusturalya’da canlı yayın olarak gerçekleştirilecek, 3.5 günlük Kendin Ol sınıfına çevirim içi olarak katılmanızı teklif ediyoruz. 

Bizim muhteşem Türk ev sahiplerimiz İstanbul da POD diye adlandırılan sınıfı organize ediyorlar ve biz, bu sınıf için Türkiyedeki herkese 1000 ABDoları özel bir fiat teklif ediyoruz. Bu olasılığı dikkate alacağınızı umuyoruz!

Eğer bu ilginizi çekiyorsa, lütfen İstanbul POD’u için BURAYA ve eğer evinizden bağlanmak istiyorsanız lütfen BURAYA kayıt olun. Sadece kayıt esnasında NOTES (Notlar) kısmına Özel Türkçe Kendin Ol sınıfı yazın.