Tour of Consciousness Free Video Series | Dr. Dain Heer

BİLİNÇ

TURU

DAİMA DAHA FAZLASINI SORUYOR MUYDUNUZ? ÜCRETSİZ BİLİNÇ TURU VİDEO SERİME KATILIN!

 
Ya sizi şimdi yaşamınızdaki her şeyi değiştirmekten alıkoyan tek şey, değiştiremeyeceğiniz inancı ise?
 

BAŞKA BİR ŞEYLERİN MÜMKÜN OLDUĞUNU BİLİYOR MUSUNUZ? SİZİN İÇİN VE DÜNYA İÇİN?

Bilinç Turu, bizim bu güzel Yeryüzü’müzün her yerinden olasılıklarla, ilhamlarla ve araçlarla ücretsiz devamlı video-serisidir.


*Alt yazıyı açmak ve dilinizi seçmek için videonun sağ alt köşesinde bulunan “Settings (Ayarlar)” düğmesini tıklayın.


Bu harikulade hediye bana 16 yıl önce verildi… Yaşamımı değiştirecek araçlar! Şimdi hepsini SİZE aktarmak istiyorum…

Çok farklı bir macera için bana katılın…

Yapacağım şey, size bir araçla ya da bazı ilhamlarla birlikte her iki haftada bir bu harikulade gezegenin bir yerlerinden bir video göndermektir. Umuyorum ki bu sizi gülümsetecek, belki yaşamınıza başka bir olasılığın sokulup girmesine izin verecek – ve hatta bazen BÜTÜN DÜNYANIZI sallayacak!

Lütfen bilin ki, bu araçlar daha önce denediğiniz hiçbir araca benzemez. Access Consciousness tuhaf ve kaçıktır – ve işe yarar. Gerçekten işe yarar! Eğer seçerseniz, kolaylıkla ve çabucak değişimlere sahip olabilirsiniz.

Ben on binlerce insanla çalıştığım için oldukça şanslıydım – dünyanın her yerinden, bilinç içinde bir yaşama öncülük etmenin nasıl olacağını keşfetmeyi seçmiş olan, her şeyi alıp kabul eden ve hiçbir şeyi yargılamayan cesur, güzel varlıklar. Bu sizin için nasıl olurdu? Sadece bir dakikalığına bu enerjinin içine adım atın…

Hepimiz için başka neler mümkün? Ya sizin, kendiniz olmanız, bu dünyanın gereksinim duyduğu hediye, değişim ve olasılık ise?