warsaw2016

BĘDĄC SOBĄ Z DR DAIN’EM HEER W WARSZAWIE, 10-13 czerwca 2016!

Czy jesteś gotowy na to, aby wprowadzić swoje życie na zupełnie inny poziom?

Wydarzenia Będąc Sobą Zmieniasz Świat z dr Dain’em Heer nie mówią o osiągnięciach czy o sukcesach…zapraszają natomiast do tego, abyś wkroczył w świat niesamowitych możliwości SAMEGO SIEBIE i uznania jakim jesteś prezentem dla świata.

Jest tyle różnych rzeczy wokół Ciebie, które zapraszają do kontaktowania się z twoim wyższym ja, namawiają Ciebie do bycia autentycznym, inspirując przy tym do pozytywnego myślenia i odnalezienia sensu życia, równocześnie zachęcając do osiągnięcia takiego stanu bycia ponad wszystko to, gdzie obecnie się znajdujesz…a wszystko to bazuje na przesłance, że to kim teraz jesteś jest niewystarczające, albo że w pewnym sensie coś jest z Tobą nie w porządku… A jeśli ten pomysł, że to z Tobą jest coś nie tak, jest największym kłamstwem, które kiedykolwiek kupiłeś? A co jeśli wszystko jest z Tobą w porządku, a nigdy nie odważyłeś się nawet o tym pomyśleć?

Klasy te, oparte na książce dr Dain’a Heer „Będąc Sobą Zmieniasz Świat”, przedstawiają rozwiniętą przez Daina metodę, którą nieustannie rozszerza. Używa narzędzi Access Consciousness® w połączeniu z unikalnym i niezwykle transformującym energetycznym procesem nazwanym Energetyczną Syntezą Istnienia.

Te klasy nie mają żadnych wymagań i każde wydarzenie jest niepowtarzalnie wykreowane przez ludzi, którzy wybrali uczestnictwo w niej. Wspólnie wybierzemy się w podróż kreacji takiej przestrzeni, która nigdy dotąd nie istniała.

Wydarzenie Będąc Sobą Zmieniasz Świat po raz pierwszy przyjeżdża do Polski! 

Zapraszamy do przygody bycia w pełni żywym!

Kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji dla każdej z opcji!

warsaw-buttons-beginning

warsaw-buttons

Aby uzyskać więcej informacji na temat tego wydarzenia lub aby skontaktować się z koordynatorem prosimy kliknij tutaj.

Dain&Book

Dr Dain Heer jest słynnym międzynarodowym autorem, mówcą i facilitatorem świadomości i zmiany.

Od 14 lat Dain zaprasza ludzi do tego, aby wkroczyli w swoją prawdziwą wspaniałość – ludzi z różnych kultur, z różnych krajów, w różnym wieku i z różnych warstw społecznych. Pierwotnie szkolony jako chiropraktyk, ma całkowicie inne podejście do uzdrawiania poprzez ułatwianie ludziom rozpoznawania i wykorzystania swoich własnych zdolności i swojego wiedzenia.

W swoich wykładach i warsztatach używa unikatowego zestawu narzędzi i krok po kroku wprowadza procesy energetyczne, aby pomóc ludziom wydostać się z konkluzji, osądów i świata odpowiedzi, które powodują, że utknęli w cyklu braku wyboru i braku zmiany – prowadząc ich do tych momentów grozy, w których jest siła, aby zmienić wszystko.

Wejdź tutaj, aby zobaczyć więcej na temat Dain’a