Free Stuff - Tools for Change| Dr. Dain Heer

Merhaba!

Kendiniz olmak, bilinç, enerjiler ve çok daha fazlası hakkında bazı ücretsiz keşiflere hazır mısınız?

Bu sayfada sizin için tüm ücretsiz serilerimi ve videolarımı Türkçe olarak bir araya topladım!

Bugün hangisinin sizin için olduğunu bilirsiniz… Oraya gidin ve başka nelerin mümkün olduğunu keşfedin.

Dain

 


 

DAİN İLE SEYAHAT

BİLİNÇ TURU – VİDEO SERİLERİ


Başka bir şeyin mümkün olduğunu biliyor musunuz? Siz ve Dünya için?

Bilinç Turu bu güzel Dünyamızın her yerinden olasılıklar, ilhamlar ve araçlar içeren ücretsiz sürekli bir video serisidir!

 


 

YA EĞER HEDİYE SİZSENİZ?

KENDİN OL – VİDEO SERİLERİ

BEING-YOU-VIDEO- SERIES-FREE-blue-light-türkçe
Dr. Dain Heer bu ücretsiz video serilerinde, onun en çok satan Kendin Ol, Dünyayı Değiştir kitabından bazı araçlar sunuyor.

Onlarla ilk nasıl karşılaştığından ve hayatını yaratmak için onları hala nasıl kullandığından bahsediyor.

 


 

ÖZEL YAYIN

KENDİN OL, DÜNYAYI DEĞİŞTİR KİTAP KULÜBÜ


Yazar Dr. Dain Heer en çok satan kitabı Kendin Ol, Dünyayı Değiştir ‘den ŞİMDİ neyin mevcut ve mümkün olduğu macerası üzerine birkaç bölümü ele alıyor.

Kayıt olmanıza gerek yok! Ya You Tube ya da Facebook’tan canlı olarak izleyin!

 


 

YERYÜZÜ VE BİLİNÇ SIRTINIZI KOLLAR

KÜRESEL BİRLİĞİN ENERJETİK SENTEZİ (ESC)

free ESC tr
Ya eğer bu dünyada hiçbir şeyden veya hiç kimseden ayrılmanız gerekmeden, hiçbir şeyi veya hiç kimseyi yargılamanız gerekmeden, kendinizi yargılamanız gerekmeden yürüyebilseydiniz bu nasıl olurdu?

Uzanın, gevşeyin ve yeryüzünün, evrenin ve bilincin sizi davet ettiği şeye bağlanın.

 


 

YA EĞER BİRKAÇ TUHAF KELİME HAYATINIZI TAMAMEN DEĞİŞTİREBİLSEYDİ?

TEMİZLEME CÜMLESİ


Access Consciousness Temizleme Cümlesi, her gün dünyanın her yerinden binlerce insanın, kendilerini sıkışmış, sınırlanmış veya düğümlenmiş halde tutan hemen hemen her şeyi sürekli olarak değiştirmek için kullandığı basit bir araçtır!

Değiştirmek istediğimiz şeylerin çoğu bilişsel veya mantıksal değildir; o enerjisel olarak yaratılır ve tutulur. Bu aracın güzelliği, büyüsü ve kudreti, sizi sıkışmakta tutan, farkında bile olmadığınız gizli şeyleri temizleme kapasitesidir!

 


 

CENTİLMENİN DÖNÜŞÜ SINIFLARINI KEŞFEDİN

CENTİLMENİN DÖNÜŞÜ SINIFLARI — KİTAP


Bir erkek kudretli olabildiği kadar onurlu, nazik ve özenli olabilir mi? Şimdi, sohbet tarzındaki ve etkileşimli bu benzersiz çalışmada, Dr Dain Heer erkekleri (ve hayatlarındaki erkeklerin neyle karşı karşıya olabileceklerini anlamak isteyen kadınları) bu zorluğun kalbindeki soruları cevaplamaları için güçlendiriyor.

“Her şeyden önemlisi, gerçek bir centilmen olmak, bu sizin için neye benzerse benzesin – bir erkek olarak olabildiğnizin en büyüğü olmakla ilgilidir.” – Dain Heer

Centilmenin Dönüşü kitabına ve sınıflarına göz atın “Bir Centilmen Olarak Kendinizle Nasıl Yakın Olursunuz”, “Bir Centilmen Çatışmayı Nasıl Yönetir” ve “Bir Centilmen Olarak Rekabetle Nasıl Başa Çıkarsınız”!


 

ÜCRETSİZ SESLİ BÖLÜMÜ İNDİRİN

KENDİN OL, DÜNYAYI DEĞİŞTİR – KİTAP

Dr.Dain Heer’ın sonsuz olasılıklar ve dinamik değişim yaratmak için bir el kitabı Kendin Ol Dünyayı Değiştir – den giriş ve ilk bölümünü okuduğu Ücretsiz ses kaydını alın

Bu kitap, bu dünyanın hayalperestleri için – farklı bir şeyin mümkün olduğunu bilen – ancak daha önce araçlara hiç sahip olmamış insanlar için yazılmıştır. Ya size araçların var olduğunu söyleseydim? Her zaman hayalini kurduğunuz olasılıklar mümkündür! – Dain Heer

 


 

EŞSİZ BİR VİDEO SERİSİ MACERASI

VAR OLMANIN ENERJETİK SENTEZİ – ESB


Ya eğer şu andan itibaren hepiniz… hepsine sahip olabilseydiniz? Hayatınız olarak ve dünyada ne yaratabilirdiniz?

Dr. Dain Heer’in ESB’si, sizin için, dünya ve gezegen için sınırları olasılıklara ve iyileşmeye dönüştürmenin benzersiz bir yoludur. Bu, her zaman mümkün olduğunu algıladığınız ve şimdi olabileceğiniz değişimin akustik dalgası OLMAYA davetinizdir.